גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ממונה בטיחות וגייהות בברזילי נבחר ליו

יהודה אביצור- היו"ר הנבחר
יהודה אביצור- היו"ר הנבחר

הנהלת המרכז הרפואי ברזילי מברכת את יהודה אביצור, ממונה על הבטיחות והגיהות במרכז רפואי ברזילי, עם היבחרו ליו"ר ארגון הממונים על הבטיחות והגיהות הארצי.

האירגון נוסד בשנת 1965  והוקם על בסיס החוקים ותקנות הבטיחות והגיהות במדינת ישראל ומייצג כ- 500 ממונים על בטיחות וגיהות מכל תחומי העבודה והעיסוק ברחבי הארץ: בתעשיה, במסחר ובשרותים - חברות ומפעלים גדולים וקטנים, כאחת.

הארגון מהווה מוקד לפעילות הנוגעת לממונים על הבטיחות והגיהות בכל ענפי המשק.
הארגון רואה בייעוץ מקצועי ואיכותי מרכיב חיוני בהגדרת המדיניות של מעסיקים להשגת רמה גבוהה של בטיחות, גיהות ורווחה ולשמירתה במקומות העבודה.

נציגי הארגון חברים במסגרות קובעות מדיניות בתחום הבטיחות והגיהות: בועדות תקינה של תקנים, בועדות מומחים לתקנות חדשות, התאחדות התעשיינים ופועל בשיתוף עם גופים ומוסדות במדינה, לקידום המודעות לנושאי הבטיחות והגיהות במקומות העבודה השונים, במטרה ליצור תנאי עבודה בטוחים ולמניעתן של תאונות עבודה ושל מחלות מקצוע כמו כן פועל לקידום רמתם המקצועית של חבריו באמצעות קיום ימי עיון מקצועיים, מפגשים של ממונים על בטיחות בתחומי עבודה יחודיים, ייעוץ הדדי מקצועי בין חברי הארגון, פרשנות משפטי מקצועי של החוקים והתקנות בתחום הבטיחות והגהות.
הארגון פועל לקידום מעמדם המקצועי של חבריו.
 
שא ברכה והצלחה

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד