גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ד"ר לוי חזי החל את עבודתו כמנהל המרכז הרפואי ברזילי

ד"ר לוי חזי, ראש מינהל רפואה היוצא, נכנס לתפקידו כמנהל המרכז הרפואי ברזילי היום, 01/02/2012. באיגרת ששלח לכל העובדים כתב ד"ר לוי:
ד"ר חזי לוי מנהל המרכז הרפואי ברזילי ביומו הראשון

"עובדי המרכז הרפואי ברזילי היקרים,

היום אני מקבל עלי את הניהול של המרכז הרפואי ברזילי.
מרכז רפואי זה משרת מאז שנת 1961 את תושבי הדרום בשגרה ובחירום. המרכז הלך והתפתח והגיע לגודלו הנוכחי, תוך שהוא מפתח שירותים וטכנולוגיות מתקדמים לרווחת המטופלים בו. המרכז גם הפך למרכז אקדמי המכשיר את הדורות הבאים במקצועות הרפואה, הסיעוד ומקצועות הבריאות הנוספים.


הדרך אינה קלה. בית החולים שלנו, המשרת כ-500,000 תושבים בפריפריה הדרומית, נאלץ להיאבק (כמו בתי חולים נוספים) בעידן של מחסור במשאבים, תשתיות וכוח אדם. אנו פועלים בצפיפות רבה ובעומסים קשים ביותר, המטילים אחריות רבה על כל אחד מהעובדים, בכול המקצועות. יחד עם זאת אנו נדרשים, כל העת, לטיפול איכותי ומתקדם ללא פשרות, לטיפול בחולים בשגרה ולהערכות באופן מיוחד לטיפול באזרחים ובחיילים בעיתות חירום, תחת מטחי הטילים.


בית החולים נמצא בתנופת בינוי ופיתוח תשתיתי וטכנולוגי על מנת להביא קידמה, רווחה וביטחון למטופלים.


אנו עומדים גם בפני שינוי בלתי פשוט בהסדרי והסכמי העבודה לרופאים. הסדרים שיש בהם סיכוי לשיפור תנאי העבודה למתמחים ולמומחים  ומשיכת רופאים להתמחות בפריפריה ובמקצועות שיש בהם חוסר. אנו נדרשים לתעצומות נפש על מנת לקיים את ההסכמים ולבדוק בסבלנות את השפעתם בתקופה הקרובה.
זה המקום להודות, בשמי ובשמכם, למנהל הפורש, ד"ר שמעון שרף, שמנהל את בית החולים מזה 26 שנים ואשר הביאו, כמפעל חיים, למעמדו כיום. אני מודה לו על כל פועלו ומאחל לו בריאות והמשך עשייה למען החברה והבריאות בישראל.


עובדים יקרים – אני מקבל עלי בחרדת קודש את התפקיד המורכב הזה. אתם, בעבודתכם המסורה, כל אחד בתפקידו ובמקצועו, הבאתם את בית החולים למעמדו החשוב ולהיותו מוסד כה חשוב במרקם החיים באזור זה במדינת ישראל. אני בטוח שיחד עימכם נמשיך להצעיד את בית החולים קדימה ונמשיך בתנופת הפיתוח בכול התחומים, תוך שאנו ממשיכים להוות מענה מקצועי ואיכותי בכול תחומי הבריאות לכלל התושבים והחיילים בשגרה ובחירום!"

בהצלחה לכולנו ובברכה
                                                                                         ד"ר חזי לוי
                                                                               מנהל המרכז הרפואי ברזילי


 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד