גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

"שעת סיפור " במחלקת הילדים במרכז הרפואי ברזילי

לכבוד חג הפסח, ניידת "אופיר ביקורים" באה לעשות שמח במחלקת הילדים יחד עם הסופרת שרון שמיר
הסופרת שרון מקריאה לילדים המאושפזים במחלקה


השבוע הגיעה הסופרת שרון שמיר מחברת הספר "הבננית והמשמש" לשעת סיפור  והפניניג מתוק במחלקת הילדים של המרכז הרפואי ברזילי

ניידת "אופיר ביקורים" הגיעה השבוע לבית החולים ברזילי. אודי אוחנה, מנכ"ל "אופיר ביכורים" ומירב בורשטיין, מנהלת תקשורת שיווקית של "אופיר ביכורים" בליווי הסופרת שרון שמיר, באו לעשות שמח למאושפזים ובני המשפחות במחלקה.  במסגרת הביקור התקיימה שעת סיפור עם שרון שמיר, חלוקת ערכות מתנה "טיול בהגדה" - תרומת הוצאת "אופיר ביכורים" ותרומת ספרי ילדים לטובת ספריית המחלקה.

הילדים הנרגשים ישובים על מחצלות, קיבלו את הסופרת שרון שמיר בשמחה שהקריאה להם את ספרה החדש לילדים "הבננית והמשמש" (בהוצאת "אופיר בכורים") וענתה על שאלותיהן הסקרניות. וכדי להשלים את החוויה,  שירן עובדיה, מנהלת בית הקפה של "אופיר ביכורים",  הפעילה לילדים מכונת סוכר וחילקה לכל הילדים, בני המשפחה ואנשי הצוות הרפואי  מקל שערות סבתא מתוק.

מנהל המחלקה פרופ' חיים ביבי הודה לאוחנה ולמלווים על הביקור המרגש, התרומה ועל עידוד רוחם של הילדים ערב חג הפסח.

"אופיר ביכורים" תרמה ערכות יצירה וחוויה – "טיול בהגדה" המשלבות פעילות משעשעת לבילוי משפחתי איכותי עבור הילדים השוהים במחלקה.   התרומה לקהילה הינה חלק מהחזון הארגוני של אופיר ביכורים, הדוגל בחיזוק הקשר של הארגון ועובדיו עם הסביבה והקהילה, תוך דגש על עידוד התרבות בישראל וקידומה.

אודי אוחנה, מנכ"ל אופיר ביכורים אמר: "ניידת הביקורים – קוראים לך דברים טובים", משתדלת להגיע לכל מקום בארץ.  ערב חג הפסח בחרנו את המרכז הרפואי ברזילי באשקלון, שבצל האירועים האחרונים עמד מול איום אינטנסיבי של מטח רקטות.  שתמיד נהיה בצד של התורמים".

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד