גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
מחלקות שעברו לבניין הכירורגי
המחלקה האורתופדית עברה לבניין הכירורגי קומה 3. מחלקת פנימית ה' עברה לקומה 2- חדר ניתוח מרכזי- עבר לקומה 1 וכן היחידה לטיפול נמרץ ילדים. היחידה לטיפול נמרץ כללי עברה למשכנה החדש והממוגן בבניין הכירורגי - הכניסה מבניין האשפוז המערבי מקומת הכניסה (0)- בהמשך למרכז המסחרי- אתנחתא - מחלקת ילדים עברה למקומה החדש בקומה 2 בבנין הכירורגי.
זימון תורים מקוון
חדש במרכז הרפואי ברזילי- זימון תורים מקוון להזמנת תור למרפאות. לקישור לזימון תורים - לחץ על הכותרת.
אירוח למשפחות של חולים שומרי שבת
משפחה שומרת שבת תשמח לארח אתכם תוך שמירת קדושת השבת. לפרטים נוספים לחץ על הכותרת.
מעבר דיאליזה דחופה למיקום חדש
החל מתאריך 26.6.2018 תפעל הדיאליזה הדחופה בבניין אשפוז כירורגי( הבניין החדש) בקומה 2-
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

יו"ר רפע"ה, הרב יהושע שינברגר ביקר במרכז הרפואי ברזילי

הרב שינברגר, התרשם ממקצועיות צוות בית החולים והביע את רצונו להמשיך את שיתוף הפעולה בין רפע"ה ל'ברזילי'
יו"ר רפע"ה, הרב יהושע שינברגר ביקר במרכז הרפואי ברזילי

רפואה והלכה: במהלך ביקור שהותיר חותם עז בבית החולים 'ברזילי' באשקלון ציין הרב יהושע שינברגר את עובדת היותו של בית החולים מתקדם ועומד בחזית הטכנולוגית והרפואית בישראל, ואת התאמתו הן בהיבט המקצועי והן במישור ההבנה לרגשותיהם של המאשפזים – לשהותם של מאושפזים מקרב הציבור הדתי והחרדי באזור.

בפגישה שהתקיימה בשטח בית החולים, השתתפו מנהל ביה"ח הד"ר חזי לוי וסגנו הד"ר רון לובל; הדוברת הגב' איילת קדר; והאחראי לקשר עם הציבור הדתי בקהילה,הרב שלמה פלד והאורח, הרב יהושע שינברגר, יו"ר רעפ"ה (רפואה על פי ההלכה).

בפגישה הוצגו וצוינו המחלקות האיכותיות בהן עוסקים טובי הרופאים והפרופסורים במסירות וביעילות תוך הקרבה אישית ומאור פנים לכל אדם, וכן תוך גילוי רגישות מיוחדת ופתיחות והבנה לצרכים המיוחדים לציבור הדתי והחרדי.

האורח סייר גם במחלקת הדימות שם פגש את מנהלת המחלקה, הד"ר לינוב לינה שהציגה בפניו את מכשיר ה-MRI האלקטרוני , על יכולותיו המורחבות והיישומים היחודיים למכשיר המשוכלל, לצד הצוות המקצועי האמון על הפעלתו ועל פיענוח הדיאגנוזות.

שיטות העבודה הנהוגות בבית החולים מעניקות את היכולת לתת מענה בזמן קצר לבדיקות הדימות המתקדמות ללא צורך להיטלטל למקומות רחוקים ובשעות לא נוחות.

בפגישה במחלקת טיפול נמרץ לב פגשו הנוכחים את הפרופ' כץ, מנהל מערך הלב והוצגו היכולות הרפואיות והעדכונים האחרונים, החידושים והפיתוחים החדשניים של המחלקה ודרכי ההתמודדות של המוות הרפואי עם מצבים רפואיים ייחודיים.

בין השאר התרשם האורח מיחידת הקוצבים הפועלת תחת פיקוחו של הד"ר חלמיזר מגדולי וטובי הרופאים, כשברשות היחידה הציוד החדיש והמשוכלל ביותר, הערוך לפעולה ולמענה הנדרש בכל עת.

 בפגישה שהתקיימה במחלקת היולדות, המחלקה החדשה והמטופחת, שוחחו הנוכחים עם מנהל המחלקה, הפרופ' ענתבי ועם צוות הרופאים, המיילדות והאחיות המסור.

האורחים התבוננו בהציוד החדש שנרכש לעבודת הצוות הרפואי והמשיך בסיורו למחלקת הפגייה ומנהלה הד"ר צנגן, ועימו ד"ר סימון שנהב וד"ר אפרים זוהב, כל אחד מומחה בעל שם בתחומו.

בהמשך הסיור המקצועי ביקרה המשלחת במחלקת הילדים בראשותו של הפרופ' חיים ביבי, מומחה בעל שם עולמי שהציג את התנאים הנדרשים מול היכולות המוכחות בעבודת צוות רופאי ואחיות המחלקה.

"המסירות וההקרבה, יחד עם המקצועיות המעולה הם המביאים את ההצלחות ומאפשרים לתת מזור ותרופה לילדי ישראל", אמר הרב שינברגר בהתפעלות.

משם המשיך האורח למחלקת אורטופדיה ובפגישה עם הד"ר רונן דבי, מנהל המחלקה הבחין ביכולות המרשימות יחד עם העבודה הדיקנית והמעולה, הידועה בקרב כל אנשי המקצוע, שעה שהצוות המוביל במחלקה עושה לילות כימים להוציא מתחת ידו דבר נאה ומתוקן, ולהשיב את יכולת התנועה וההנעה לכל אחד ואחד.

 הרב שינברגר ציין את רגישותו של צוות בית החולים הנותן מענה ותשובה לכל פונה ולכל בעיה רפואית תוך התייעצות ומשוב פנימי בין אנשי הצוות. ובסיור הוצגה מגמת ההתרחבות האופפת את בית החולים המעניק שירותי רפואה מתקדמים למאות אלפי בתי אב בערים אשקלון, קרית גת, והסביבה.

בסיום הסיור הודה הרב שינברגר למארחיו והחל לרתום את קשריו הענפים בעולם הרפואה והפילנתרופיה לטובת בית החולים ולשם הרחבת המחלקות והוספת טכנולוגיות עתידניות לבית החולים.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד